Sağlıklı Yaşam Memorial Farkı İle Cebinizde

Gün içinde size su içmeniz gereken saatler hatırlatılıyor, kaç kalori almanız gerektiği belirtiliyor, bilinçsiz spor sonucu sakatlanma riskinize karşı egzersiz yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği anlatılıyor.

ANNELERE ÖNERİLER

Gün içinde size su içmeniz gereken saatler hatırlatılıyor, kaç kalori almanız gerektiği belirtiliyor, bilinçsiz spor sonucu sakatlanma riskinize karşı egzersiz yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği anlatılıyor. Sağlıklı bir yaşam için sizi en iyi şekilde yönlendirebilecek ücretsiz bir sağlık koçu artık cep telefonunuz kadar yakınınızda.

Türkiye’de kaliteli sağlık hizmetlerinin adresi olan Memorial, şimdi de sağlığınızı teknoloji aracılığı ile takip etmenizi sağlıyor.

İş yaşamında nasıl beslenmelisiniz? Bebeğinizi günde ne kadar emzireceksiniz? Ve merak ettiğiniz pek çok sorunun kapsamlı yanıtları?

Memorial Sağlık Grubu’nun profesyonel hekim kadrosu tarafından verilen tüm bu bilgiler artık cepte. Memorial Sağlık Grubu koruyucu sağlık hekimliği uygulamalarını ücretsiz indirilen bir aplikasyon sayesinde iPhone ve iPad kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

“Kaç kalori aldım” derdine son!

“Memorial Sağlıklı Yaşam Uygulaması’ ndaki “kalorimetrem” bölümü ile gün içerisinde kaç kalori aldığınızı hesaplayabilir, seçeceğiniz aktivite ile ne kadar sürede yakabileceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Türkiye’de ilk kez cepten su hatırlatması

Sağlıklı yaşamın ilk kurallarından olan yeterli su tüketimi günlük yaşamın temposu içinde atlanabilen önemli detaylardan biridir. Ülkemizde ilk defa “Su Hatırlatma” özelliğini içinde bulunduran uygulama ile her gün belirli saatlerde su içmeniz gerektiğini kendinize hatırlatabilirsiniz.

Test sonuçlarınız cebinize geliyor

Memorial Sağlık Grubu’nun tüm lokasyonlarından hizmet alan hastalar sağlık durumlarına ilişkin laboratuvar ve görüntüleme sonuçlarını iPhone aplikasyonu halinde görebilmektedir

Memorial Sağlıklı Yaşam Uygulaması sayesinde;

  • Memorial’ın uzman hekimleri tarafından her gün farklı bir konuda hazırlanan “Sağlık Tavsiyelerini” okuyabilir, facebook ve twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.
  • “Diyetim” bölümünde kişisel diyet listenizi oluşturabilir ve her öğün için ,iPhone’da hatırlatma programlayabilirsiniz.
  • Randevu talebinizi uygulama üzerinden çok kolay bir şekilde Memorial Çağrı Merkezi’ne iletebilirsiniz.
  • Laboratuvar sonuçlarınızı uygulama üzerinden bulunduğunuz her yerde anında görüntüleyebilir, doktorunuzun değerlendirmesini sağlayabilirsiniz.
  • Bulunduğunuz noktaya en yakın Memorial lokasyonunu harita üzerinden görebilirsiniz.
  • Uygulamadaki “Sağlıklı Beslenme” bölümü ile yaşam koşullarınıza göre beslenme önerilerini okuyabilir, güncel “Beden Kitle İndeksinizi” hesaplayabilirsiniz.
  • “Sağlıklı Spor” bölümü ile spor öncesi ve sonrasında yapmanız gerekenler, ısınma hareketleri ve spor hareketlerini görseller ile öğrenebilirsiniz.
  • Uygulamadaki “Ofiste Sağlık” bölümü ile yoğun tempolu iş hayatınızda size yararlı olabilecek öneriler bulabilir ve günlük hareket görselleri ile yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

EN ÇOK OKUNANLAR