HAMİLEYİM.NET HAKKINDA

“Anne adayları ve annelerin, keyifli olduğu kadar zor olan bu süreçte yanlarında olup, hayatlarını kolaylaştırmak için buradayız.”

Hamileyim.net; hamile olduğunuzu öğrendiğiniz ilk andan, çocuğunuzun gençliğe adım atmasına dek geçen süre boyunca, size bir rehber olmak için hazırlandı.

Anne adaylarının en sık merak ettiği soruların uzman doktor gözünden cevapları, hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimine olumlu yönde katkı sağlayacak egzersiz ve beslenme önerileri, bebek bakımının püf noktaları, çocuğunuzun fizyolojik ve psikolojik gelişimi için önemli bilgiler, çocuk hastalıkları, anneler için güzellik tüyoları ve anneliğe dair birçok bilgi, Hamileyim.net’in kapsadığı konular arasında yer alıyor.

Hamileyim.net; anne adayları ve anneler için, yaşam boyu sürecek olan bu muhteşem yolculuk için gerekli olan her bilgiyi, çeşitli yöntemlerle sunuyor. Örneğin; merak ettiğiniz bir sorunun cevabına, hesaplama formüllerimizden yararlanarak erişebilirken, konuyla ilgili detaylı önerileri makalelerimizde bulabilir, uzman doktorlarımız tarafından hazırlanan videolarımızla konunun inceliklerine hakim olabilirsiniz.

Hamileyim.net, hamileliğiniz boyunca hafta hafta vücudunuzda meydana gelen değişimleri anlamanıza yardımcı oluyor. Böylece bebeğinizin her hafta gösterdiği gelişimleri keşfederken, bu süreçte onun sağlığı ve kendi sağlığınız için uygulamanız gereken adımları öğrenmenizi sağlıyor.

Ayrıca doğum sırasında sizi nelerin beklediğini, doğum yöntemlerinin detaylı incelemelerini, doğumu kolaylaştıran tüyoları da Hamileyim.net’te bulabilirsiniz.

Hamileyim.net, hamilelik ve doğumda size rehberlik etmenin yanı sıra; sağlıklı ve mutlu bir çocuk yetiştirmeniz için – dijital bir el kitabı olarak-  tasarlandı.

Doğumdan sonra genişleyen aileniz ve kendiniz için hayatı daha sağlıklı ve kolay yaşamanın püf noktaları, burada toplandı.

Bebeğinizle ilk geçireceğiniz günün heyecanından, çocuğunuzun okul sıralarında edineceği hobiye dek, geniş bir yelpazede bilgiler sunan Hamileyim.net’te, uzman doktorlarca hazırlanan makale ve videolarla istediğiniz bilgiye erişmek çok kolay!

Haydi, başlayın!

KATEGORİLER